Indywidualne kolory

Szycie z farbowanej washpapy - zamówienia indywidualne

Jeśli chciałbyś  uszyć kolekcję torebek lub innych akcesoriów z koloru washpapy, którego nie ma jeszcze na rynku, idealnie pasującego do kolorów Twojej firmy, albo do obecnych lub nadchodzących trendów, możesz zlecić nam zafarbowanie washpapy na swój własny, wymarzony odcień, wybrany z palety pantone. Wystarczy że nam podasz numer i jego nazwę. Na miejscu, w biurze posiadamy wzornik pantone, z którego możesz skorzystać. 

Z tych pięknych kolorów my odszyjemy dla Twoich pracowników, klientów albo partnerów biznesowych torebki z naszej oferty, albo inne, które chciałbyś aby zostały im podarowane w prezencie. Pamiętaj, że nasze akcesoria znakujemy logiem Twojej firmy, dbając o to aby branding był elegancki i minimalistyczny - najczęściej w formie wszytej metki lub naszywki.

 

wzornik pantone - sklep Alternative Textiles

Niektórzy wybierają kolory na podstawie poszukiwań kolorów w internecie - aczkolwiek, zdarza się, że dany kolor ma różne odcienie i może być przekłamany.

Minimalna ilość arkuszy washpapy do wybarwienia na własny kolor to 30. Przy takiej ilości ryzyko zagnieceń oraz arkuszy z przetarciami jest zminimalizowane. Procent arkuszy w gorszej kategorii nie powinien przekroczyć 10%, ale należy go wziąć pod uwagę przy dokonywaniu zamówienia. Z 30 arkuszy powstanie minimum 60 toreb Venice, Florence albo Countryside.

Do standardowego kosztu wybarwienia arkusza dochodzi każdorazowo dodatkowy koszt 100 zl netto za wykonanie próby, chyba że zdecydujesz się na kolory z już przygotowanych przez nas próbników, które mamy na miejscu w biurze. Ponowienie próby to dodatkowe 100 zł netto.

wzornik kolorów washpapy do farbowania - sklep Alternative Textiles

Przykładowe kolory, jakie wprowadziliśmy do tej pory do standardowej oferty.

farbowanie washpapy według pantone - sklep Alternative Textiles

farbowanie washpapy według pantone - sklep Alternative Textiles

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl